پیگیری خرید

آخرین وضعیت رزرو خود را ببینید

راهنمای سفر

هرچه درمورد سفر و رزرو باید بدانید

درخواست پشتیبانی

راهنمای سفر شما هستیم

بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی آنلاین یکی از محبوبترین خدمات آبنوس گشت تهران است؛ امکانی که با پیش‌بینی خطرات و آسیب‌های احتمالی، پوشش خسارت‌های شما در سفرهای داخلی و خارجی تضمین می‌کند. بیمه های مسافرتی در انواع متفاوتی صادر می‌شوند و سقف پوشش دهی متفاوتی دارند. آبنوس گشت تهران با ارائه بیمه مسافرتی ارزان سامان این امکان را به مسافران می‌دهد تا بتوانند با کمترین قیمت نسبت به خرید بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور یا بیمه سفر داخلی اقدام کنند. استعلام بیمه مسافرتی و خرید آنلاین بیمه به سادگی در این وب سایت امکان‌پذیر است. همچنین اگر سوالی در خصوص نحوه خرید و نرخ بیمه مسافرتی داشته باشید، کارشناسان آبنوس گشت تهران به صورت 24 ساعته به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه های مسافرتی با پوشش دهی انواع متفاوتی از خطراتی که ممکن است در سفر شما را تهدید کند، خاطر شما را آسوده می‌کند. این بیمه هزینه‌ های پزشکی و خسارات پیش‌بینی نشده‌ای مانند سانحه یا آسیب‌های جسمی را پوشش می‌دهد تا دغدغه‌های شما در این خصوص به حداقل برسد. در نظر داشته باشید که خرید بیمه مسافرتی برای سفرهای خارجی ضروری است و برای سفر به کشورهای خارجی و دریافت ویزا، باید در کنار سایر مدارک، بیمه مسافرتی هم داشته باشید. توجه داشته باشید که باتوجه به سقف تعهدات هر شرکت، هزینه های درمانی و خسارات احتمالی شما در کشور مقصد، توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد.

قیمت بیمه مسافرتی و شرایط آن

هزینه بیمه مسافرتی یکی از مهمترین دغدغه‌های مسافران در زمان خرید آنلاین بیمه است. در این خصوص باید توجه کنید که قیمت بیمه مسافرتی از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت بوده و براساس سقف تعهدات و پوشش شرکت بیمه مشخص می‌شود. اما اگر به دنبال بیمه مسافرتی ارزان با سقف پوشش خوب هستید، بیمه مسافرتی سامان پیشنهاد خوبی برای شما است. قوانین و شرایط بیمه مسافرتی شرکت ها با هم متفاوت است، اما برخی از این قوانین و شرایط مشترک شرکت های بیمه عبارت است از:

  • هنگام وارد کردن اطلاعات و مشخصات بیمه باید دقت زیادی به خرج دهید؛ زیرا بیمه سفر خارجی طبق مشخصات اعلام شده توسط مسافر، صادر خواهد شد.

  • در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به استفاده از بیمه مسافرتی خارج از کشور با مراکز شبانه‌روزی شرکت بیمه تماس بگیرید. حتما شماره بیمه نامه را به یاد داشته باشید.

  • اعتبار بیمه نامه مسافرتی از زمان خروج از کشور محاسبه می‌شود و حداکثر 92 روز متوالی اعتبار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان آبنوس گشت تهران در تماس باشید.

  • 6 ماه پس از صدور بیمه نامه باید از کشور خارج شوید تا بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. در غیر این صورت، بیمه نامه مسافرتی شما اعتبار خود را از دست خواهد داد.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید بیمه مسافرتی نیازی به مراجعه حضوری به مراکز و نمایندگی‌های بیمه ندارید. می‌توانید به راحتی و با خرید آنلاین بیمه مسافرتی در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که هستید، با آبنوس گشت تهران سفر خود را بیمه کنید. برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی از آبنوس گشت تهران، اطلاعاتی مانند کشور مقصد، مدت سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. در تمامی مراحل، اگر در خصوص نحوه خرید بیمه مسافرتی یا نحوه استفاده از بیمه مسافرتی سوال و ابهامی داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان آبنوس گشت تهران در تماس باشید. پس از استعلام بیمه و خرید آن می‌توانید با مراجعه به صفحه پرواز، نسبت به خرید بلیط هواپیما ارزان اقدام کنید.

بهترین بیمه مسافرتی در سفرهای خارجی

بهترین بیمه مسافرتی بیمه‌ای است که سقف تعهدات آن نیازهای شما را تا حد بالایی پوشش دهد. این بیمه باید موارد غیرمترقبه را به خوبی پیش‌بینی کند و در زمان مناسب اقدامات لازم را برای جبران خسارت انجام دهد. اگر در پیدا کردن بهترین بیمه مسافرتی دچار سردرگمی شده‌اید؛ همه چیز را به آبنوس گشت تهران بسپارید. ما بهترین بیمه مسافرتی را به شما ارائه خواهیم کرد. کافی است از قسمت منو، بیمه مسافرتی را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات موردنیاز، بهترین بیمه مسافرتی برای سفرهای داخلی و خارجی خود را خریداری کنید.