باشگاه مشتریان

با استفاده از این امتیازها، می‌توانید هنگام خرید بلیط و رزرو هتل از تخفیف بهره‌مند شوید یا در زمان خرید از فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف بگیرید.باشگاه مشتریان آبنوس گشت تهران دارای چهار سطح است که به ترتیب با کارت‌های برنزی، نقره‌ای، طلایی و پلاتینوم از هم تفکیک می‌شوند.

gift-card-theme
کارت برنزی
تا ۱۵ میلیون تومان

با خرید موفق تا سقف 15 میلیون تومان، یک کارت برنزی آبنوس گشت تهران به شما تعلق خواهد گرفت.

gift-card-theme
کارت نقره ای
۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان

با خرید 15 تا 30 میلیون، صاحب یک کارت نقره ای آبنوس گشت تهران و جوایز مخصوص این سطح خواهید شد.

gift-card-theme
کارت طلایی
۳۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

کارت طلایی آبنوس گشت تهران برای خرید بین 30 تا 100 میلیون در نظر گرفته شده و تخفیف‌ها و جوایز این سطح به شما تعلق می‌گیرد.

gift-card-theme
کارت پلاتینیوم
بالای ۱۰۰ میلیون تومان

با خرید بالای 100 میلیون، کارت پلاتینیوم آبنوس گشت تهران را دریافت کرده و از تخفیف‌های ویژه در حساب کاربری خود بهره‌مند شوید.

از کجا شروع کنم؟

basic

در آبنوس گشت تهران عضو شوید و خرید کنید!

برای عضویت در باشگاه مشتریان، ابتدا یک حساب کاربری در سایت آبنوس گشت تهران بسازید و سپس، بلیط هواپیما بخرید یا در هر کجای ایران و جهان، هتل رزرو کنید.

basic

امتیاز تان را بیشتر کنید!

با معرفی و پیشنهاد آبنوس گشت تهران به دیگران و ارسال لینک دعوت از دوستان، امتیاز دریافت کنید. همچنین، بعد از نهایی شدن هر سفر، امتیاز ویژه خرید پرواز و هتل (بدون کنسلی) به طور خودکار به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

basic

امتیاز بدهید و کد تخفیف بگیرید!

حالا وقت آن رسیده که به حساب کاربری و قسمت جوایز وارد شوید و با امتیازهای دریافتی خود، جایزه مورد نظرتان را بگیرید. در حساب کاربری شما تنوع مختلفی از کدهای تخفیف آبنوس گشت تهران وجود دارد که در خرید بعدی امکان استفاده از آن را خواهید داشت.

termsOfUse

نکات مهم در استفاده از امتیازهای باشگاه مشتریان آبنوس گشت تهران

 • checked

  امتیازها بعد از اتمام تاریخ سفر قابل استفاده هستند؛ برای مثال هر زمان تاریخ پرواز گذشت، می‌توانید امتیاز دریافتی خرید بلیط هواپیما را در حساب کاربری خود مشاهده کنید.

 • checked

  هر کد تخفیف، یک بار مصرف است و تنها یک بار شانس استفاده از آن برای شما وجود دارد.

 • checked

  هر کد تخفیف فقط ویژه حساب کاربری شماست و امکان انتقال آن به فرد دیگری را نخواهید داشت.

 • checked

  امتیازهای دریافتی تا پایان همان سال معتبر هستند و با شروع سال جدید شمسی امتیازهای استفاده نشده منقضی می‌شوند. همچنین سطح کارت به حالت برنزی (اولین سطح) بازمی‌گردد.