خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی پگاسوس

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

پگاسوس Pegasus Airlines

پرواز به Pegasus-logo

پگاسوس ایرلاینز، هواپیمایی ارزان قیمت ترکیه سال 1990 در استانبول تاسیس شد. در همان سال اولین پرواز شرکت هواپیمایی پگاسوس با دو فروند هواپیمای بوئینگ انجام شد. پگاسوس ابتدا فعالیت خود را با پروازهای چاتری شروع کرد اما با تغییر مدیریت در سال 2005، محبوبیت آن باتوجه به تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت افزایش پیدا کرد. همچنین با افزایش تعداد علاقمندان و مسافران، پگاسوس ایرلاینز هواپیماها و جت های مسافربری خود را نیز افزایش داد که در نتیجه آن به دومین شرکت هواپیمایی محبوب و معروف ترکیه تبدیل شد.
از دیگر افتخارات پگاسوس ایرلاینز این است که به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ترکیه ای که هواپیمای ایرباس نئو۳۲۰ را خریداری کرده است، شناخته می شود. این شرکت هواپیمایی با خرید بخشی از سهام هواپیمایی قرقیزستان از ایر ماناس در سال 2012، توانست هواپیمای خود را تحت عنوان پگاسوس آسیا در سال ۲۰۱۳ معرفی کند. پگاسوس ایرلاینز به بسیاری از شهرهای اروپایی، آسیایی از جمله لندن، پاریس، بیروت، دبی، برلین، مسکو و تهران پرواز دارد.

دریافت آنلاین کارت پرواز

مسافران پگاسوس ایرلاینز می‌توانند 72 ساعت قبل از پرواز از سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز استفاده کنند. برای دریافت آنلاین کارت پرواز، مسافرین باید شماره رزرو، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنند و پس از پرینت کارت پرواز تنها آن دسته از مسافرانی که بار دستی مجاز همراه دارند می‌توانند مستقیما به قسمت بازرسی و سالن انتظار پرواز بروند. اگر مسافری چمدان و یا باری همراه دارد که باید بازرسی شود، کانترهای بازرسی تا یک ساعت قبل از پرواز برای پروازهای داخلی و تا دو ساعت قبل از پرواز برای پروازهای بین‌المللی باز هستند. سیستم دریافت آنلاین کارت پرواز نیز تا 45 دقیقه قبل از پرواز قابل استفاده است. علاوه بر سیستم آنلاین، می‌توان از کیوسک‌های مخصوص و یا کانترهای بازرسی در فرودگاه استفاده کرد.

کلاس های پروازی

  بلیط بیزینس فلکس

بلیط بیزینس فلکس به مسافران، یک سفر راحت و انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهد. در این نوع از بلیط مسافران در پروازهای داخلی می‌توانند 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی 20 کیلوگرم بار تحویل دهند.

  بلیط ادونتیج

اگر تمایل دارید در پرواز خود از امکانات بیشتری برخوردار باشید و صندلی مدنظر خود را رایگان انتخاب کنید، بلیط ادونتیج پگاسوس بهترین گزینه است.

  بلیط اسنشیال

مسافران با این بلیط پگاسوس می‌توانند در پروازهای داخلی 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی و قبرس 20 کیلوگرم بار تحویل دهند.

  بلیط بیسیک

فقط برای پروازهای بین‌المللی وجود دارد و با این بلیط پروازی فقط می‌توانید بار دستی تا وزن 8 کیلوگرم همراه داشته باشید.

PHOTOS

بار دستی مجاز

مسافرین مجازند یک بار دستی همراه خود به داخل کابین هواپیما ببرند. بارهای دستی می‌توانند حداکثر تا 8 کیلوگرم وزن داشته باشند و ابعادی معادل 20*40*55 سانتیمتر داشته باشند. علاوه بر بار 8 کیلوگرمی، مسافران می‌توانند ویلچر تاشو، کیف‌های دستی، کت، چتر، دوربین، کالسکه، کتاب و مجلات، لپ‌تاپ و غذای نوزاد و کودک همراه داشته باشند. این وسایل به عنوان جزئی از بار دستی محسوب نمی‌شوند و مسافرانی که بیش از حد مجاز، بار به همراه دارند باید هزینه اضافی آن را پرداخت کنند.

پذیرش بار مجاز

پذیرش بار مجار مسافرین پروازهای پگاسوس به نوع بلیط مسافر و مقصد پروازی بستگی دارد. مسافران پروازهای داخلی مثل پرواز به شهرهای دالامان و آنکارا با بلیط اسنشیال مجازند 15 کیلوگرم بار به کانتر پذیرش تحویل دهند درحالیکه مسافران ادونتیج می‌توانند تا 20 کیلوگرم و مسافران بلیط اکسترا مسافرینی هستند که اجازه دارند تا 25 کیلوگرم بار تحویل دهند.
در پروازهای بین‌المللی مسافرینی که ارزانترین بلیط هواپیمایی پگاسوس را دارند اجازه تحویل هیچ باری را ندارند، اما مسافرینی که بلیط اسنشیال و ادونتیج دارند می‌توانند تا 20 کیلوگرم و مسافران بلیط اکسترا مجازند تا 25 کیلوگرم بار تحویل دهند، همچنین نوزادان و کودکان تا 2 سال مجاز هستند کیفی تا وزن 10 کیلوگرم همراه داشته باشند و مسافران که وسایل ورزشی همراه دارند باید هزینه حملشان را پرداخت کنند.

ناوگان هوایی

پگاسوس ایرلاینز در ناوگان هوایی خود از هواپیماهای ایرباس و بوئینگ برای خدمت‌رسانی به مسافران خود استفاده می‌کند همچنین برای توسعه و گسترش ناوگان هوایی خود تعدادی هواپیما در دست سفارش دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A320neo
  بوئینگ 737-800

سایر اطلاعات

  • نام ایرلاین: پگاسوس ایرلاینز
  • کد PC :IATA
  • سال تاسیس: 1990
  • مقر اصلی: استانبول، ترکیه
  • وب سایت: www.flypgs.com
پرواز به Pegasus-business-class
پرواز به business class-Pegasus
پرواز به Pegasus-economy

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما پگاسوس

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.