خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی لوفتهانزا

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

لوفتهانزا Lufthansa

پرواز به logo-lufthansa

هواپیمایی لوفتهانزا، بزرگترین ایرلاین آلمان و قاره اروپا است که با ناوگان هواپیمایی بزرگ و قدرتمندش بیشترین تعداد پرواز و حمل مسافر در اروپا را دارد. ارائه خدمات سطح بالا برای مسافران و راحتی بیشتر در پرواز از ویژگی‌های این ایرلاین است؛ خدماتی که البته منجر به قیمتی بالاتر نیز می‌شود. این هواپیمایی نزدیک به 100 سال است که به فعالیت خود ادامه می‌دهد و مقر اصلی آن فرودگاه فرانکفورت و کلن است. بیشتر پروازهای لوفتهانزا از شهرهای فرانکفورت و مونیخ انجام می‌شود. هواپیمایی لوفتهانزا در تمامی روزهای هفته از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد فرانکفورت و برعکس پرواز دارد.
نوسازی پیوسته ناوگان در لوفتهانزا باعث شده تا اکنون ناوگان 277 فروندی این ایرلاین شامل هواپیماهای جدید بوئینگ و ایرباس باشد؛ هواپیماهایی که تحمل سفرهای طولانی مدت را برای مسافران راحت‌تر می‌کنند.

دریافت آنلاین کارت پرواز

دریافت آنلاین کارت پرواز در ایرلاین لوفتهانزا 23 ساعت قبل از ساعت زمانبندی شده پرواز امکانپذیر است. مسافران می توانند صندلی خود را انتخاب کنند و کارت پرواز خود را پرینت بگیرند. مسافران می‌توانند با گوشی موبایل خود چک این کنند و درخواست کارت پرواز الکترونیکی نمایند تا به موبایلشان ارسال شود. مسافران از طریق دستگاه های مخصوص در فرودگاه نیز قادر به چک این برای پرواز خود هستند.

کلاس های پروازی

  فرست کلاس

این کلاس پروازی در مسیرهای بین المللی و در هواپیماهای بزرگ و پهن پیکر ایرباس A330، ایرباس A340، طبقه بالای ایرباس A380 و همچنین طبقه بالای بوئینگ 747 ارائه می‌شود. صندلی‌هایی بزرگ‌تر و راحت‌تر که قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب دو متری دارند، پریز برای شارژ لپ‌تاپ و امکانات صوتی و تصویری از جمله خدماتی است که در اختیار مسافران فرست کلاس لوفتهانزا است. وعده‌های غذایی متنوع نیز بر اساس درخواست مسافران در اخیتار آنها قرار می‌گیرد. لوفت هانزا در بیشتر فرودگاه‌ها کانترهای جداگانه‌ای برای مسافران فرست کلاس دارد و در فرانکفورت و مونیخ نیز سالن استراحت اختصاصی برای آنها فراهم کرده است. این ایرلاین در مقر اصلی خود یعنی فرانکفورت، ترمینال جداگانه‌ای نیز برای مسافران فرست کلاس دارد. این مسافران همچنین می توانند از خدمات استراحت پس از سفر، در پایان پرواز استفاده کنند.

  بیزنس کلاس

کلاس بیزنس هواپیمایی لوفتهانزا صندلی‌هایی با قابلیت تبدیل شدن به تخت کاملا مسطح و 2 متری در اخیتار مسافران قرار می‌دهد و امکاناتی همچون پریز برای شارژ لپتاپ و سرگرمی‌های صوتی تصویری نیز برای مسافران بیزنس کلاس فراهم است. این شرکت در همه فرودگاه برای مسافران بزنس کلاس کانتر جداگانه‌ای برای دریافت کارت پرواز و در اکثر فرودگاه‌ها نیز سالن استراحت جداگانه برای آنها دارد. سالن استراحت در فرودگاه فرانکفورت برای مسافران بیزنس کلاس این شرکت در پروازهای ورودی نیز آماده پذیرایی از این مسافران است.

  پریمیوم اکونومی

این کلاس پروازی از سال 2014 در هواپیماهای پهن پیکر این شرکت از جمله بوئینگ 8-747 معرفی شد. صندلی‌های این کلاس پرواز 38 اینچی است و فضایی بیشتری از صندلی های اکونومی در اختیار مسافران می‌دهد. کلاس پریمیوم اکونومی نمایشگرهای 11 یا 12 اینچی برای مسافران فراهم می‌کند و دسته‌های صندلی‌ها برای تکیه دست عریض‌تر است، در نتیجه راحتی بیشتری برای مسافران به همراه دارد.

  اکونومی کلاس

همه صندلی‌ها در این کلاس‌های پروازی 31 اینچی هستند و تنها در ایرباس 380، صندلی‌های 33 اینچی برای مسافران کلاس پروازی اکونومی قرار داده شده است. نمایشگر پشت صندلی روبرویی که 11 یا 12 اینچی است و همچنین وعده غذایی و نوشیدنی نیز در کلاس اکونومی لوفتهانزا برای مسافران فراهم شده است.

PHOTOS

بار دستی مجاز

میزان بار دستی مجاز مسافر در پروازهای بین المللی لوفت‌هانزا در کلاس های پروازی مختلف، تغییر می‌کند. وزن بار دستی تا حداکثر 8 کیلوگرم و ابعاد 55 در 40 در 23 سانتی متر مجاز است. در این هواپیمایی در فرست کلاس و بیزنس کلاس، همراه داشتن دو ساک دستی مجاز است. در کلاس‌های پریمیوم اکونومی و اکونومی نیز یک همراه داشتن یک ساک دستی برای مسافران مجاز است.

پذیرش بار مجاز

بار مجاز برای تحویل در هنگام دریافت کارت پرواز در کلاس‌های مختلف پروازی لوفتهانزا و همچنین در مسیرهای اروپایی و مسیرهای بین‌المللی با هم فرق می‌کند. حداکثر اندازه مجاز چمدان 158 سانتیمتر (طول + عرض + ارتفاع) است. باز مجاز در مسیرهای بین‌المللی برای کلاس‌های اکونومی و پریمیوم اکونومی معادل یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم است. در بیزنس کلاس بار مجاز معادل دو چمدان با وزن 32 کیلوگرم و در فرست کلاس نیز بار مجاز معادل سه چمدان با وزن حداکثر 32 کیلوگرم است.
در مسیرهای اروپایی کلاس های پروازی و بار مجاز تغییر می‌کند. در کلاس اکونومی لایت، تنها یک بار دستی با وزن حداکثر 8 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی کلاسیک یک بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم مجاز است. در کلاس اکونومی فلکس یک بار دستی تا حداکثر وزن 8 کیلوگرم و یک چمدان تا حداکثر وزن 23 کیلوگرم و در کلاس بیزنس 2 بار دستی با حداکثر وزن 8 کیلوگرم و دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم مجاز است.

ناوگان هوایی

ایرلاین لوفتهانزا با ناوگان بزرگ و قدرتمندش از جدیدترین و مجهزترین هواپیماهای روز دنیا استفاده می‌کند. به همین دلیل هم پروازهای این شرکت همیشه مورد توجه مسافرانی است که به پروازهایی ایمن و راحت می‌اندیشند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A380-800
  بوئینگ 747
  بوئینگ 747
  ایرباس A350-900
  ایرباس A340-600
  ایرباس A340-300
  ایرباس A330-300
  ایرباس A321-100/200
 
 
 
 

سایر اطلاعات

  • لوفتهانزا: قبل از خریدن بلیط حتما اطلاعات کامل و دقیق را از وبسایت ایرلاین چک کنید زیرا ممکن است اطلاعات مربوط به کلاس پروازی، بار مجاز و برخی اطلاعات دیگر، در مسیرهای مختلف پروازی و یا بسته به شرایط تغییر کند.
  • کد LH :IATA
  • سال تاسیس: 1926
  • مقر اصلی: فرانکفورت و کلن
  • وب سایت: Lufthansa.com
پرواز به boeing--Business-Class-lufthansa
پرواز به a-first-class-lufthansa
پرواز به lufthansa-boeing--first-class

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما لوفتهانزا

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.