خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی بریتیش

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

بریتیش British Airways

پرواز به Biritish-logo

شرکت هواپیمایی بریتیش که حامل پرچم بریتانیا است سال 1974 تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی دو قطب اصلی در فرودگاه‌های هیترو و گاتویک لندن دارد. بریتیش ایرویز از نظر اندازه پرواز بزرگترین ایرلاین در بریتانیا و از نظر تعداد مسافران بعد از ایزی جت دومین ایرلاین، همچنین بعد از از ایرفرانس دومین خط هوایی بزرگ در اروپا است و سال 2011 با ادغام بریتیش ایرویز و شرکت هواپیمایی ایبریا اسپانیایی یکی از بزرگترین گروه‌های هواپیمایی در جهان تشکیل شد.
شرکت هواپیمایی بریتیش به بیش از 600 مقصد در سراسر دنیا از جمله شهرهای دبی، نیس، رم، دوسلدورف، برلین، بروکسل، سیدنی و بسیاری شهرهای دیگر در پنج قاره جهان پرواز دارد. بریتیش ایرویز در ایران نیز فعال است، این شرکت هواپیمایی اولین پرواز خود به تهران را سال 1946 و آخرین را سال 2012 انجام داد و پس از چهار سال دوباره پروازهای بریتیش ایرویز به شهر تهران آغاز شد.

دریافت آنلاین کارت پرواز

بریتیش ایرویز برای آسایش مسافران خود چهار روش را برای دریافت کارت پرواز فراهم کرده است. در روش اول مسافران با رزرو بلیط بریتیش ایرویز می‌توانند 24 ساعت قبل از پرواز، کارت پرواز خود را آنلاین دریافت کنند. در روش دوم می‌توانند از اپلیکیشن مخصوص شرکت هواپیمایی بریتیش استفاده و کارت پرواز خود را دانلود کنند. در روش دیگر استفاده از کیوسک‌های مخصوص بریتیش ایرویز در فرودگاه است و آن دسته از مسافرینی که بار دستی دارند حتما باید به کانتر مخصوص بازرسی مراجعه کنند.

کلاس های پروازی

  فرست کلاس

مسافران بریتیش ایرویز در پروازهای طولانی مدت می‌توانند از خدمات و امکانات فرست کلاس استفاده کنند. فضای کابین‌های فرست کلاس نسبت به سایر کلاس‌های پروازی بیشتر است. صندلی‌های آن راحت، بزرگ و قابل تبدیل شدن به تخت هستند همچنین این کلاس پروازی دارای نمایشگر برای تماشای فیلم، غذاهای خوشمزه و امکانات فرودگاهی برای مسافرین خود است.

  بیزنس کلاس

بریتیش ایرویز در پروازهای کوتاه و طولانی مدت، خدمات بیزینس کلاس را به مسافرین خود ارائه می‌دهد. صندلی‌های بیزینس کلاس بزرگ با قابلیت تبدیل شدن به تخت هستند و از دیگر امکانات بیزینس کلاس بریتیش ایرویز برای مسافرین می‌توان به ارائه فضایی اضافه برای کار یا استراحت، غذاهای لذیذ، انواع نوشیدنی و نمایشگر اشاره کرد.

  پریمیوم اکونومی کلاس

کلاس پریمیوم اکونومی فقط در پروازهای طولانی مدت قابل استفاده است. صندلی‌های این کلاس پروازی به راحتی فرست کلاس و بیزنس کلاس نیستند اما نسبت به اکونومی کلاس بزرگتر و مناسبتر هستند. از دیگر امکانات پریمیوم اکونومی کلاس می‌توان نمایشگر، غذاهای خوشمزه، نوشیدنی و سرگرمی را نام برد.

  اکونومی کلاس

کلاس پروازی اکونومی در پروازهای کوتاه و طولانی مدت وجود دارد اما امکانات این کلاس پروازی در این دو مسیر با هم متفاوت است. از جمله این تفاوت ها مجهز بودن صندلی های پروازهای طولانی مدت به نمایشگر است.

PHOTOS

بار دستی مجاز

مسافران پروازهای بریتیش ایرویز مجاز به حمل یک بار دستی هستند که این بار می‌تواند یک کیف لپ‌تاپ یا یک کیف دستی باشد. وزن بار دستی مجاز و قابل حمل به داخل کابین هواپیما نباید از 23 کیلوگرم و سایز آن نباید از 56*45*25 سانیتمتر بیشتر باشد، به همین ترتیب اندازه کیف‌های دستی و کیف لپ‌تاپ نیز نباید از 45*36*20 بیشتر شود.

پذیرش بار مجاز

پذیرش بار مجاز در کلاس های پروازی بریتیش ایرویز متفاوت است. در اکونومی کلاس وزن یکی از بارهای کنترل شده مسافرین باید حداکثر 23 کیلوگرم، در پریمیوم اکونومی کلاس وزن دو بار کنترل شده باید حداکثر 23 کیلوگرم باشد و در بیزینس کلاس و فرست کلاس مسافرین مجاز هستند دو بار کنترل شده با حداکثر وزن 23 کیلوگرم را به کانتر کنترل بار تحویل دهند.

ناوگان هوایی

بریتیش ایرویز یکی از بزرگترین و مدرن ترین ناوگان هوایی در جهان را دارد و بیشتر هواپیماهای پهن پیکر بوئینگ و ایرباس هستند. شرکت هواپیمایی بریتیش در حال حاضر ۲۷۳ هواپیمای فعال در ناوگان هوایی خود دارد که تقریبا نیمی از آنها بوئینگ و نیمی دیگر ایرباس است. این شرکت برای نوسازی ناوگان هوایی خود ۷۰ هواپیمای جدید نیز سفارش داده که بیشتر آنها ایرباس هستند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A318-100
  ایرباس A319-100
  ایرباس A320-200
  ایرباس A321-200
  ایرباس A380-800
  بوئینگ 747
  بوئینگ 757
  بوئینگ 767
  بوئینگ 777
 بوئینگ 787
 امبرائر 170
 امبرائر 190

سایر اطلاعات

  • نام ایرلاین: بریتیش ایرویز
  • کد BA :IATA
  • سال تاسیس: 1974
  • مقر اصلی: واترساید، هاموندوورتس، انگلستان
  • وب سایت: www.ba.com
پرواز به Biritish-first-class
پرواز به Biritish-business-class
پرواز به Biritish-premium-economy

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما بریتیش

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.