خرید ارزانترین بلیط های هواپیمایی اتحاد

not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال
not found
ریال

اتحاد Etihad Airways

پرواز به Etihad-logo

اتحاد ایرویز که در سال 2003 تاسیس شد، هواپیمایی پرچم دار امارات متحده عربی است. این شرکت دومین شرکت هواپیمایی امارات است. اتحاد ایرویز به بیش از 100 مقصد مختلف در اروپا، افریقا، امریکا، خاور میانه و استرالیا پرواز می کند.

دریافت آنلاین کارت پرواز

دریافت آنلاین کارت پرواز از 24 ساعت قبل تا دوساعت مانده به پرواز قابل انجام است. مسافران پرواز اتحاد تنها با چند کلیک می‌توانند کارت پرواز خود را به صورت آنلاین دریافت نموده، صندلی خود را انتخاب کرده و کارت پرواز خود را چاپ کنند. بدین‌ترتیب مسافران می‌توانند تا سه ساعت قبل از پرواز با اتصال به اینترنت کارت پرواز خود را دریافت نمایند و در نهایت امکان دریافت کارت پرواز در فرودگاه نیز وجود دارد.

کلاس های پروازی

  فرست کلاس

در فرست کلاس فضایی کاملا اختصاصی و وسیع برای هر مسافر وجود دارد. در پروازهای فرست کلاس کیت لوازم سفر از بهترین برندهای دنیا به مسافران هدیه می‌شود. تلویزیون‌های ۲۴ اینچ امکان تماشای برنامه‌های مختلف از لیست صدها برنامه، فیلم، موسیقی و .. را برای مسافران فراهم می‌کند. غذای فرست کلاس اتحاد توسط بهترین سرآشپزهای دنیا و در طول پرواز تهیه می‌شود و مسافران می‌توانند از منوی متنوع این پرواز به دلخواه انتخاب کنند.

  بیزنس کلاس

 پذیرایی در پروازهای بیزنس کلاس اتحاد مانند بهترین هتل‌ها و رستوران‌های بین المللی است و مسافران می‌توانند از منوی غذایی متنوع به دلخواه انتخاب کنند. مسافران در طول پرواز می‌توانند از بین صدها ساعت فیلم و موسیقی و بازی به دلخواه انتخاب کنند و با هدست‌های نویزگیر و از طریق مانیتورهای ۱۰-۱۸ اینچ لمسی در آرامش برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنند. در پروازهای طولانی مدت یک کیت سفر به مسافران داده می‌شود که محتویاتش بسته به نوع مقصد می‌تواند متفاوت باشد. لوازم بهداشتی، جوراب و چشم بند از جمله این وسایل هستند.

  اکونومی کلاس

صندلی‌های هوشمند اتحاد به خوبی با وضعیت بدن تطابق پیدا می‌کنند و سر و شانه‌ها در حالتی بسیار راحت روی آن قرار می‌گیرد. این صندلی‌ها تا حد زیادی به عقب خم می‌شوند و قسمتی برای قرار دادن پاها دارند. مسافران در پروازهای طولانی مدت اتحاد می‌توانند کیت لوازم بهداشتی مخصوص اتحاد را با پرداخت هزینه دریافت کنند. در این کیت انواع محصولات بهداشتی ضروری در سفر مثل مسواک و خمیردندان وجود دارد. در طول سفر نیز مسافران می توانند از طریق مانیتورهای ۱۱ اینچ لمسی روبروی خود به تماشای برنامه ها و فیلم های مختلف بپردازند.

PHOTOS

بار دستی مجاز

تمام مسافران پرواز اتحاد می‌توانند یک بار دستی مجاز با ایعادی کمتر از 111(طول، عرض، ارتفاع) داشته باشند. حداکثر وزن مجاز به کلاس مسافرتی مسافر بستگی دارد.
کلاس اکونومی: یک بار مجاز با وزن حداکثر 7 کیلوگرم
بیزنس کلاس و فرست کلاس: 2 بار مجاز با مجموع وزن حداکثر 12 کیلوگرم
نوزادان: یک کیف با حداکثر وزن 5 کیلوگرم

پذیرش بار مجاز

حداکثر ابعاد برای پذیرش بار 90*72*45 (برای کانادا، برزیل و ایلات متحده 38*70*50) سانتی‌متر می‌باشد.حداکثر وزن مجاز به کلاس پروازی مسافران بستگی دارد.
به طور کلی مسافران پروازهای اکونومی می‌توانند یک عدد بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم به همراه داشته باشند. برای مسافران کلاس‌های اکونومی 2 عدد بار با حداکثر وزن 23 کیلوگرم مجاز است. مسافرین فرست کلاس و بیزنس کلاس می‌توانند 2 عدد بار با حداکثر وزن 32 کیلوگرم به همراه داشته باشند. در نهایت اینکه قوانین مختلفی برای مقاصد مختلف اعمال می‌شود. بنابراین به مسافرین توصیه می‌شود قبل از رفتن به فرودگاه شرایط را بررسی کنند.

ناوگان هوایی

ناوگان هوایی اتحاد از جمله ناوگان‌های پیشرفته دنیاست که عملکرد بسیار عالی دارند.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  ایرباس A320-200
  ایرباس A321-200
  ایرباس A330-200
  ایرباس A330-300
  ایرباس A380-800
  بوئینگ 787
  بوئینگ 777

سایر اطلاعات

  • نام ایرلاین: اتحاد ایرویز
  • کد EY :IATA
  • سال تاسیس: 2003
  • مقر اصلی: ابوظبی، امارات متحده عربی
  • وب سایت: www.etihad.com
پرواز به first-class-Etihad
پرواز به Etihad-first-class
پرواز به Etihad-business-class

سوالات متداول خرید بلیط هواپیما اتحاد

آماده پاسخگویی شبانه روزی به شما هستیم. لطفا پیش از تماس تلفنی یا ارسال ایمیل، راهنمای مشتریان را مطالعه نمایید.